Online eğitim bölümü sizlere ne kazandırır ? Online eğitimlerimiz ile hem evinizde hem işinizde dilediğiniz her yerde ehliyet sınavına hazırlanabilir ve derslere online bir şekilde ulaşıp, çalışabilirsiniz.

Aşağıdaki görsellerden hangi online sistemimizi kullanmak istiyorsanız, onu seçerek eğitime başlayabilirsiniz. İyi dersler…

DİJİTAL EĞİTİM DANIŞMANI

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı, aynı zamanda her aday için ayrı birer eğitim danışmanı içerir. Dijital Eğitim Danışmanı, adayın çalışmasını gözden geçirerek hangi konuları çalışması gerektiğini belirler. Adaylar, eğitim danışmanı tarafından yönlendirilen konuyu çalışarak eğitimlerini otomatik yönlendirebilir. Ayrıca, eğitim danışmanı adaya ait eğitim süresini değerlendirerek “Bugün sınav olsa, kaç puan alacağı”nı adaya bildirir ve adayı motive eder.

E-SINAV’A UYGUN

Ülkemizde giderek yaygınlaşan E-Sınav uygulamasına katılacak olan adayların E-Sınav tecrübelerini artırarak, E-Sınava yönelik korku ve heyecanın yenilmesine yardımcı olur. Adaylar, tıpkı E-Sınava katılır gibi, deneme sınavı çözerek başarılarını artırırlar.

BASİT VE KOLAY KULLANIM

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabının kullanımı çok basit ve kolaydır. Sistem, yeni adayların eğitim almasını kolaylaştıracak şekilde kullanmasını öğreten özel bir modüle sahiptir. İlk kez giren adaylar zorluk çekmeden sistemi öğrenebilirler.

AKILLI İÇERİK

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı, akıllı içeriğe sahiptir. Sürücü adaylarının hangi konuları işlediğini, hangi konuları işlemediğini ayrı ayrı ve teker teker takip eder. Böylece, adaylar hangi konuları işlediklerini inceleyerek incelemedikleri sayfalardan devam ederler.

7/24 KULLANIM

İnteraktif Sürücü ve Eğitim Kitabı 7/24 kullanıma açıktır. Sürücü adayları, dilediği zaman kullanabilir. Böylece, sürücü kurslarında aldıkları eğitimi tekrar edebilirler, bir sonraki derse hazırlanabilirler ve anlamalarını pekiştirebilirler.

Videolu Anlatımlar İle Sürücü TV Her Yerde

Sürücü TV online eğitim uygulamamız Youtube üzerinden çalışmaktadır ve tüm konuların videolu anlatımları ile birlikte her sınav sonrası anlatımlı çözümleri ile siz değerleri adaylarımızın başarısını yükseltmeyi hedefliyoruz. Sadece teorik konuların anlatım ve açıklamalarıyla da kalmıyor aynı zamanda trafiğe çıkacak adaylarımıza da ufak tüyolarda bulunuyoruz.

Güvenli Trafik uygulamamızı kullanabilmek için lütfen danışmanlarımızdan şifre ve kullanıcı adınızı talep ediniz. (Güvenli Trafik uygulamasını kullanabilmek için kursumuza kayıtlı olmanız gerekmektedir.)

KVKK - SRC Merkezi - SRC Belgesi - ODY Belgesi - ÜDY Belgesi
ARTIK ONLİNE KAYIT OLABİLİRSİNİZ!Kaydolmak için buraya tıklayın!
+